بانک اطلاعات بین المللی نمایشگاهی

International Fairs & Exhibitors Directory


نمایشگاه بین الملی تولید و صنعت قطر-قطر-دوحه-فروردین 1397


لطفا قبل از حضور در هر نمایشگاه ، جهت اطمینان از تاریخ صحیح برگزاری نمایشگاه با برگزار کننده تماس حاصل فرمایید *

تاریخ برگزاری:
یک شنبه 19 فروردین الی چهار شنبه 22 فروردین 1397
کشور:
قطر
شهر:
دوحه
لینک:
توضیحات:

 پیرو دعوت نخست وزیر کشور قطر از جناب آقای مهندس جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور برای معرفی شرکت های منتخب ایرانی در نمایشگاه 2018 قطر به استحضار می رساند نمایشگاه مذکور با حضور شرکت هایی از 10 کشور از جمله ایران، ترکیه، مراکش، پاکستان، کویت، آذربایجان و ... برگزار می شود و وزیر اقتصاد و تجارت قطر از جناب آقای شریعتمداری وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت برای شرکت در افتتاحیه دعوت بعمل آورده اند.

این نمایشگاه در سه بخش تولیدات، سرمایه گذاری و خدمات خواهد بود و به منظور نمایش کالاها و تولیدات در همه بخش های مورد اشاره، برگزاری کنفرانس های مختلف و تشکیل پاویون ملی دولت ها برگزار می شود.

با توجه به اهمیت این نمایشگاه برای دولت قطر و امکان بهره برداری شرکت های ایرانی که متعاقباً به افزایش سهم ایران از بازار این کشور منجر خواهد شد حضور در این نمایشگاه فرصتی ارزشمند جهت حضور و ورود به بازار قطر می باشد. لذا با توجه به زمان اندک تا برپایی نمایشگاه و لزوم برنامه ریزی به موقع جهت برپایی شایسته پاویون جمهوری اسلامی ایران خواهشمند است جهت ثبت نام و مشارکت در نمایشگاه نسبت به تکمیل فرم ذیل و ارسال به ستاد برگزاری اقدام فرمائید.

  • هزینه مشارکت به ازای هر متر مربع پس از کسر یارانه نمایشگاهی 130دلار می باشد؛ بدیهی است با توجه به محدودیت فضا اولویت جانمایی با پرداختی بوده و پس از ثبت نام ،کنسلی و تغییر امکان پذیر نمی باشد و کلیه هزینه ها می بایست پس از مهر و امضاء این فرم پرداخت گردد.
  • ثبت نام قطعی منوط به تائید ستاد برگزاری نمایشگاه و حداکثر فضای در نظر گرفته شده برای مجموعه های متوسط و کوچک 18m2 می باشد.
محل برگزاری:
مرکز نمایشگاههای بین المللی دوحه
نشانی:
قطر - دوحه - دوحه
وب سایت:
برگزار کننده:
وزارت اقتصاد و بازرگانی قطر
نشانی :
دوحه
وب سایت:
Falseشرکت کنندگان ویژه نمایشگاه